ProStor,сеть магазинов 

Днепр (Днепропетровск)

Вакансии

2 активные вакансии

Сферы деятельности

Розничная торговля

Я хочу тут работать

ProStor,сеть магазинов 

PROSTOR - національна мережа магазинів краси та догляду, яка широко представлена у 22 регіонах України.

Перший магазин proStor був відкритий у 2005 році у Дніпропетровську. Сьогодні мережа нараховує понад 350 сучасних магазинів у більш ніж 80 містах України.

Відповідаючи європейському формату drogerie, PROSTOR представляє широкий асортимент товарів - засобів персонального догляду, декоративної косметики, парфумерії, біжутерії та аксесуарів, побутової хімії, товарів для дому, товарів для дітей та багато іншого.

Мережа магазинів PROSTOR була першою серед українських drogerie, асортимент якої поповнився дитячим харчування, що приємно здивувало покупців у яких є маленькі діти.

З самого початку і до сьогодні головний критерій діяльності мережі — це співпраця з ведучими українськими і всесвітньо відомими виробниками, тому на полицях магазинів PROSTOR Ви можете зустріти виключно якісний товар.

У 2010 році мережа PROSTOR вводить у продаж власні торгівельні марки і ексклюзивну продукцію. Мета цього кроку - вдовольнити потреби споживачів, представивши на полицях мережі якісну продукцію за нижчою ціною у своєму сегменті.

Наприкінці 2013 року, керуючись сучасним тенденціями та піклуючись про здоров’я покупців, PROSTOR розширює свій асортимент новою категорією товарів – Organika. Лейтмотив ціє лінні товарів у мережі PROSTOR — Натурально! Корисно! Якісно!, що підтверджує головні переваги органічної продукції.

Мережа магазинів proStor постіно працює над розвитком та розширенням свого асортименту, та вже сьогодні ми пишаємося тим, що українці обирають нас за:

- широкий вибір якісної продукції;

- професійність продавців-консультантів;

- зручність та комфортність покупок;

- постійні привабливі акції.


Ласкаво просимо до нашої команди PROSTOR!

 

Вакансии компании

Вакансии в других регионах:2

з/п не указана
Днепр (Днепропетровск)
з/п не указана
Херсон