ООО ТОРГОВИЙ ДІМ КАЛИНІВКА 

Киев

Я хочу тут работать
×

ООО ТОРГОВИЙ ДІМ КАЛИНІВКА 

У 2013 році Торговый Дім "Калинівка-Преміум" відсвяткував ювілей - 15 років на ринку плодоовочевої продукції. Компанія є ексклюзивним дистриб'ютором тепличних комбінатів ПГТ Калинівка, Броварський район і ПГТ Калинівка, Вінницька область.Основою асортименту підприємства є огірки і томати, якими ми забезпечуємо ринок України цілорічно за рахунок прямих імпортних контрактів, після закінчення сезону вітчизняної тепличної продукції.

Діяльність компанії спрямована на забезпечення внутрішнього ринку України і країн СНД плодоовочевою продукцією згідно сезонності вирощування, а також, продукцією не типової для вирощування в кліматичних умовах України(екзотичні фрукти і овочі, цитрусові і тп). Асортиментний ряд включає більше ста найменувань.

Сьогодні Торговий Дім "Калинівка-Преміум" займає лідируючі позиції по експорту в країни СНД і Прибалтику. Наша продукція широко представлена в таких торгових мережах як: "Перекресток", "Сільпо", "Новус", "АТБ", "ФОЗЗІ", "АШАН" , "ЕКО-маркет" та іншими ключовими рітейл мережами.

У прогресивному світі з вимогами, що змінюються, важливо залишатися інноваційними і бути на крок попереду. Наша компанія працює зі своїми клієнтами дотримуючись цих принципів.