ООО Холдинг ЛИСТФОРТЕ 

Одесса

Сферы деятельности

Химическое производство, удобрения

Я хочу тут работать

ООО Холдинг ЛИСТФОРТЕ 

Компанія "ЛІСТ-ФОРТЕ" - провідна українська компанія, що спеціалізується на розробці й виробництві препаратів гумінової природи для рослинництва. Зараз компанія виробляє органо-мінеральне добриво гумат калію, яке користується більшим попитом і вже застосовується більш ніж на 275 000 Га земель України, які використовуються в сільському господарстві. На сьогодні компанія "ЛІСТ-ФОРТЕ" займається розробкою принципово нових модифікацій гумінових препаратів для застосування у тваринництві.

Для позначення продукції була розроблена і запатентована ексклюзивна Торговельна Марка «LIST-FORTE». Продукція «LIST-FORTE» внесена до Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених на території України, затверджений Міністерством екології та охорони природних ресурсів України.

Органо-мінеральне добриво гумат калію «LIST-FORTE» являє собою концентрат біологічно активних сполук солей гумінових і фульвокислот, а також макро- та мікроелементів, активуючих ріст й розвиток рослинних, а також тваринних організмів. Унікальна технологія і сучасне обладнання дозволяють отримувати продукт, який не має аналогів у світі. Патент на заявлену продукцію знаходиться в стадії розробки.

Продукція «LIST-FORTE» призначена для всіх видів сільськогосподарських культур в будь-яких ґрунтово-кліматичних зонах, рекомендована на всіх стадіях росту та розвитку рослин.  Добриво рекомендовано в «органічному» землеробстві для отримання екологічно чистої продукції.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.