ДНВП Електронмаш 

Киев

Сферы деятельности

Электроника, приборостроение, бытовая техника, компьютеры и оргтехника

Промышленное оборудование, техника, станки и комплектующие

Я хочу тут работать
×

ДНВП Електронмаш 

Державне науково виробниче підприємство "Електронмаш" створене на базі заводу обчислювальних та керуючих машин, який з 1965 р. забезпечував Радянський Союз обчислювальною технікою, яка широко використовувалася в усіх галузях народного господарства. Підприємство має потужний науковий і виробничий потенціал, завершені цикли механічного, гальванічного, складального виробництва, переробки пластмас та виробництва друкованих плат для виготовлення різноманітної електронної продукції.

У 2007 році ДНВП «Електронмаш» атестоване комісією Міністерства промислової політики України, як наукова організація, що формує перспективну та науково-технічну політику галузі і визначене провідною (головною) організацією міністерства з питань розробки,підготовки виробництва, створення потужностей та серійного випуску в необхідних обсягах продукції, яку диктує ринок інформаційних технологій:

Створення та впровадження ряду інтелектуальних паралельних комп'ютерів на сучасних багатоядерних мікропроцесорах для вирішення надскладних завдань.

Створення та впровадження ряду навчально - інформаційних комплексів нового покоління для закладів освіти.

Створення та впровадження ряду захищених комп'ютерів, робочих станцій на їх базі та захищених робочих місць із захистом інформації по З, 2 і 1 категоріях захисту.

Створення та впровадження систем управління для сучасних вітроенергетичннх установок потужністю до 2-5 МВт.

Створення та впровадження силового електронного обладнання для електротранспорту, високовольтних перетворювачів для вагонів із централізованим енергозабезпеченням.

Створення та впровадження багатофункціональних автоматизованих систем обліку енергоресурсів (газ, електроенергія, холодна та гаряча вода, теплоносії).

Створення та впровадження багатофункціональної системи безпеки та диспетчеризації ліфтів.

Вищеперераховані напрямки науково-виробничої діяльності, які пропонуються як головною організацією ДНВП «Електронмаш», є надзвичайно актуальними для України як такі, що дозволяють високоефективно використовувати енергоресурси та кошти, які виділяються державою для створення найновітніших, високоінтелектуальних РОЗРОБОК в усіх галузях економіки України.


Телефони:

(044) 406-43-40

(044) 406-43-78

(044) 537-31-94

Ел.пошта: elmash_sales@bigmir.net